Krokoměr – malý, ale šikovný pomocník pod stromeček

Vánoce se blíží! Máte doma nadšeného turistu, sportovního chodce či běžce? Uvidíte, že ocení, když dostane pod stromeček šikovného pomocníka – krokoměr.

Tento přístroj obvykle dokáže kromě počtu kroků změřit i spálené kalorie, čímž významně napomáhá k efektivnímu tréninku. Je ideálním doplňkem pro nordic walking a outdoorové sporty.

Nejprodávanější krokoměry v e-shopu inSPORTline

Představíme si tři krokoměry, které jsou hity nadcházejících Vánoc v internetovém obchodě inSPORTline. Jistě vás potěší i jejich akční ceny:

PedoBasic, 290 korun – měří kroky, čas, vzdálenost a spálené kalorie. Je velký a přehledný, s dlouhou výdrží baterie. Krokoměr se připevňuje k pásku a má i čidlo pro rozlišení chůze a běhu.

Duo, 160 korun – jednoduchý krokoměr neboli pedometr vhodný pro chůzi, běh či vysokohorskou turistiku.

Dator s USB, 590 korun – také tento multifunkční přístroj spočítá každý váš krok, a údaje lze navíc přenést do počítače bez použití kabelu. V paměti krokoměru vydrží celý týden.

Vycházky s krokoměrem jsou motivující, protože díky zaznamenaným výsledkům sledujete své pokroky. Ani nevlídné počasí vás neodradí, a vaše kondice se neustále zlepšuje. Určitě letos poproste Ježíška o krokoměr!